Kampioenen

Hieronder volgt een overzicht van alle kampioenen gedurende het bestaan van schaakvereniging Aartswoud!

De meeste gewonnen clubkampioenschappen staan op naam van Marc Helder (18x), gevolgd door Arie Zeeman (13x) en op de derde plaats Jan Zander (7x).
Het snelschaakkampioenschap werd eveneens de meeste keren gewonnen door Marc Helder (17x), gevolgd door Wout Waagmeester (5x). Het kampioenschap werd door Jan Stapel, Arie Zeeman, Peter Roskam en Ron Vlugt allen drie keer gewonnen en zij delen dan ook gezamenlijk de derde plaats.

JaarClubkampioenSnelschaakkampioenRapidkampioen
2018M. HelderW. van der GrachtM. Helder
2017M. HelderM. HelderM. Helder
2016M. HelderM. HelderM. Helder
2015M. HelderP. RoskamM. Helder
2014M. HelderP. HolscherT. Hendriks
2013M. HelderM. HelderM. Helder
2012M. HelderW. van der GrachtP. Zijlstra
2011M. HelderM. HelderM. Helder
2010M. HelderM. HelderR. van den Heuvel
2009M. LieM. HelderM. Lie
2008M. HelderM. HelderM. Lie
2007M. HelderM. HelderW. Waagmeester
2006M. HelderW. WaagmeesterM. Helder
2005M. HelderW. WaagmeesterM. Helder
2004M. HelderM. HelderW. Waagmeester
2003M. HelderW. WaagmeesterW. Waagmeester
2002W. WaagmeesterW. WaagmeesterJ. Stapel
2001W. WaagmeesterW. Waagmeester
2000W. WaagmeesterS. de Jonge
1999S. de JongeM. Helder
1998M. HelderS. de Jonge
1997C. BoonM. Helder
1996C. BoonM. Helder
1995M. HelderM. Helder
1994M. HelderM. Helder
1993J. StapelM. Helder
1992R. BijpostM. Helder
1991Y. VeenisM. Helder
1990P. RoskamP. Couwenhoven
1989P. RoskamP. Roskam
1988P. RoskamC. Boon
1987P. RoskamP. Roskam
1986P. RoskamB. Klein
1985A. ZeemanP. Couwenhoven
1984A. ZeemanS. Martojo
1983C. SplinterJ. Stapel
1982C. SplinterR. Bijpost
1981C. SplinterN. Bakker
1980R. BijpostC. Splinter
1979R. BijpostJ. van Beersum jr.
1978J. StapelK. Schäffer
1977A. ZeemanR. Vlugt
1976F. van EekelenJ. Stapel
1975W. KoessenF. van Eekelen
1974J. StapelK.P. Langedijk
1973J. Stapelniet bekend
1972A. Zeemanniet bekend
1971A. ZeemanR. Vlugt
1970R. BijpostR. Vlugt
1969A. ZeemanA. Zeeman, J. Stapel
1968J. StapelA. Zeeman
1967A. ZeemanA. Zeeman
1966A. Zeeman
1965K.P. Langedijk
1964A. Zeeman
1963A. Zeeman
1962K.P. Langedijk
1961A. Zeeman
1960K.P. Langedijk
1959A. Zeeman
1958A. Zeeman
1957C. Davids
1956C. Davids
1955K.P. Langedijk
1954K.P. Langedijk
1953K.P. Langedijk
1952J.S. Runeman
1951J.S. Runeman
1950J.S. Runeman
1949J. Zander
1948J.S. Runeman
1947J.S. Runeman
1946J. Zander
1945niet gespeeld
1944J. Zander
1943C. van Scheijen
1942J. Zander
1941J. Zander
1940J. Zander
1939J. Zander
1938J. Zander